PO-SCORAD umožňuje pacientům, aby sami zhodnotili závažnost svého ekzému. Samostatné hodnocení vám pomáhá lépe sledovat a léčit váš ekzém. Tato nová verze zohledňuje rozdíly mezi třemi typy pokožky: bělošskou, černošskou a asijskou. Pacientům také umožňuje vyfotit léze, a zdokumentovat tak specifický okamžik mezi dvěmi konzultacemi. Skóre si můžete spočítat každý týden a odeslat ho svému lékaři.

Novinky

Nová verze PO-SCORAD obsahuje nákresy pro světlé, tmavé i asiatské typy pokožky a umožňuje každému rozpoznat příznaky choroby.

Komunikace s vaším lékařem se zlepšuje díky 2 novým funkcím:

Budete moct odeslat kopii obrazovky PO-SCORAD (ve formátu .pdf) vašemu lékaři a v případě potřeby přiložit fotografie příznaků doplněné o váš komentář.


Účastníte-li se studie, váš lékař vás možná požádá, abyste mu předali informace ve formátu .xls.

PO-SCORAD byl vytvořen a schválen European Task Force on Atopic Dermatitis.

Značky SCORAD© a PO-SCORAD© jsou ochranné známky. Nadace pro atopickou dermatitidu disponuje právy k užití vztahujícími se k používání aplikace SCORAD A PO-SCORAD.
Nástroj, aplikace PO-SCORAD a Ilustrace byly vytvořeny s pomocí profesora Jean-François Staldera.
Pro účely klinických studií je využití nástroje SCORAD podmíněno souhlasem s "Chartou používání nástroje SCORAD v rámci klinických studií" a odesláním příslušného formuláře. Prosím kontaktuje poscorad@gmail.com

PO-Scorad Download
Nástroj pro zhodnocení stavu ekzému

All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Terms and conditions - Copyright © 2017 Foundation for Atopic Dermatitis. All rights reserved.